W trosce o zdrowie nas wszystkich!

Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze dobro Pacjentów, jak i personelu medycznego, apelujemy o wzmożoną czujność i stosowanie się do oficjalnych zaleceń w zakresie profilaktyki i higieny.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, w poczuciu odpowiedzialności i w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich przedstawiamy regulamin przyjmowania oraz rejestrowania Pacjentów w naszej klinice.

1. Uprzejmie prosimy o odwołanie wizyt przez Pacjentów, którzy: mają jakiekolwiek objawy przeziębienia lub grypy, mają/mieli kontakt z osobami zarażonymi wirusem SARS-CoV-2,  są poddani kwarantannie w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 (nie jest wskazane leczenie stomatologiczne w tym okresie!). 

2. Pacjenci z objawami takimi jak: podwyższona temperatura, kaszel, zaburzenia węchu i/lub smaku, katar - nie zostaną przyjęci, zostanie wyznaczony termin kolejnej wizyty - prosimy o zrozumienie w tym trudnym dla wszystkich okresie.

3. Prosimy o przybywanie na wizyty wyłącznie Pacjentów umówionychbez osób towarzyszących. W przypadku Pacjentów nieletnich prosimy o ich przybycie z jednym rodzicem lub opiekunem.

4. Pacjentów umówionych na wizyty prosimy o przybywanie na ustaloną godzinę.

5. Na terenie kliniki bezwzględnie obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

6. Przy wejściu do kliniki został umieszczony dozownik z płynem do dezynfekcji rąk - zalecamy skorzystanie z niego.

7. W gabinecie zostanie przygotowany dla Państwa płyn antyseptyczny do odkażenia jamy ustnej.

8. Pacjentów bólowych, jesteśmy w stanie przyjąć jedynie, jeżeli powstanie luka w grafiku lekarza, tj. jeżeli Pacjent wcześniej zapisany np. zrezygnuje z tej wizyty.

Przepraszamy za niedogodności i utrudnienia. Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do powyższych zaleceń, które mają na celu dobro nas wszystkich.